Kuželky – souhrn sezóny 2023/2024

Nastal konec sezóny pro celý kuželkářský oddíl Slavoje.

Kuželkářský oddíl měl dva cíle a to “A” vrátit zpět do Ligy a “B” dostat do divize, bohužel ani jeden z plánů nevyšel.

Áčko mělo pěknou podzimní část, když bylo na druhém místě. Bohužel jarní část začala špatnou zprávou, když jsme se dozvěděli, že tahoun týmu Kuba Harmáček je zraněn a nebude do konce soutěže hrát. Ale jak se říká – něco špatné je k něčemu dobré. Podařilo se nám získat parádní posilu Honzu Kříže z Útviné. Honza hned zapadl do mančaftu a podával výkony, jaké umí. Jaro už se nám tolik nevedlo podle představ a nakonec to přineslo 2. místo v Západočeské divizi, což je parádní počin.

Bohužel do ligy postupoval jen vítěz a tím byl oddíl TJ Dobřany.

Béčko na tom bylo velmi podobně a po podzimu si drželo druhé místo, našlápnuto bylo hezky. Na jaře mančaft ztratil pár důležitých zápasů a nakonec to stačilo na pěkné 3. místo v soutěži Přebor Plzeňského kraje.

Nakonec to dopadlo velmi slušně když se oba týmy umístily v nejlepší trojici.

Cíle do další sezóny budou stejné – bojovat o postup.

“A” a “B” děkuje moc mančaftům “C” a “D” že nám při absenci hráčů vždy pomohly.

Naše céčko letos mile překvapilo, když mělo několik vyrovnaných zápasů, ale koncovka vázla. Oproti minulé sezóně docela velký skok vpřed. V následující sezóně budeme doufat, že smůlu zlomí.

Déčko mělo podzim strašidelný, ale na jaře jako by se tým nakopl a začal podávat pěkné výsledky a vyhrávat. Stejně jako u Céčka budeme věřit v lepší nadcházející sezónu.

Velký dík patří nejmladším hráčům za reprezentaci klubu v soutěžích napříč celou republikou.