Vzpěrači bilancovali první část sezóny 

Každoroční setkání v Kozolupech uspořádali vzpěrači, aby zhodnotili první část sezóny. Ta je opět úspěšná, přičemž muži bojuji se třemi týmy ve druhé a třetí lize, ženám se ve druhé lize rovněž daří, junioři překonávají osobní rekordy, žáci hostují v Sokolově v žákovských ligách, Masters jsou ověnčeni tituly a muži se chystají na MČR v Holešově. 

Setkání mělo i soutěžní charakter, ve kterém se bojovalo v přeskoku přes lidské překážky do parakotoulu. Zvítězil Honza Balogh, a dále se umístili Milan Matějovský, Emil Hlaváč, Karel Vejvoda, Sebastian Nový, Jaroslav Lučan, Ilona Adámková, Ondřej Korda. Do soutěže se rovněž zapojil Bohdan Dolenský, který ve svých v 82 letech předvedl parádní kotoul! 

V soutěži v plavání proti proudu byl vítězem samotnými závodníky vybrán Emil Hlaváč.