MČR v moderní gymnastice

Naše moderní gymnastky mají za sebou Mistrovství České republiky ve společných skladbách v Ostravě a v Havířově.

V sobotu v Ostravě startovaly naše společné skladby v kategorii naděje mladší a v kategorii juniorky.

SS Naděje mladší ve složení: Terezka Šteflíčková, Simonka Rozsypalová, Eliška Černá, Sofinka Koželuhová, Nikolka Broschardtová. Děvčata obsadila 11. místo.

Pro nás bylo potěšují, že se vůbec děvčata postavila na start. Před MČR holky nemohly kvalitně trénovat kvůli nemoci a úspěchem pro nás je už tak samotný start na MČR. Holky děkujeme, jste naše bojovnice, dělaly jste, co jste mohly.

Odpoledne se předvedla společná skladba našich juniorek ve složení: Lucie Brožková, Kateřina Černá, Adéla Chaloupková, Eva Samková, Anežka Pavelcová, Olesia Bieliaieva. Nakonec z toho bylo 12. místo.

Všem děvčatům moc gratulujeme. Věříme, že jste si to užily.

V neděli 19.11. 2023 se v Havířovse představily naše naděje ml. A a ve dvojici Juniorky. Děvčata nám udělala velkou radost a moc jim gratulujeme.

kategorie Naděje nejmladší A

9. místo ve složení Barbora Matějková, Elen Mila Selzer, Sofie Tůmová, Nikola Kotrčová, Tereza Harmáčková

kategorie Juniorky

9. místo ve složení Laura Kotorová + Lucie Marešová