Alan Kaas bronzový na Mistrovství ČR 

Holešov uspořádal Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání. Slavoj po dlouhých letech na této soutěži měl svého zástupce. Alan Kaas pod vedením Milana Matějovského startoval ve velmi kvalitně obsazené váhové kategorii do 36 kg.

Po velkém boji zde obsadil čtvrté místo, když od třetího, respektive druhého místa jej dělil jeden či necelé dva body. Tento rozdíl u Alana znamená jeden kilogram vzepřené hmotnosti. Tedy skutečně málo. Zde je však třeba podotknout, že soutěž byla v průběhu chybně počítána, což silně ovlivnilo taktické vedení v soutěži a k oficiálnímu přepočtu došlo až po ukončení celé váhové kategorie.

Alan si však vše plně vynahradil ve finále soutěže družstev. Zde soutěžil v dresu SKV Sokolov, tedy v týmu, ve kterém celou sezónu hostoval. Pod společným vedením Milana Matějovského a sokolovského trenéra Slávka Rychnavského tento nadějný tým získal bronzové medaile, což je dalším výrazným úspěchem našeho i sokolovského mládežnického vzpírání.