Junioři v premiéře ligy pátí a III. liga v Nové roli

První kolo ligy juniorů ve vzpírání uspořádal plzeňský Start. Náš oddíl do této soutěže nastoupil po několika letech, přičemž jsme v týmu měli jednoho staršího žáka, jednoho mladšího dorostence, a navíc Honza Mašek měl minimum tréninků, což je v konkurenci juniorů do 20 let značný rozdíl.

Přesto „Masňáci“ bojovali jako lvi a konečné páté místo v těsném závěsu za soupeři je dobrým počinem do budoucna. V týmu nastoupili Sebastian Nový, Ion Covaci, Jan Mašek, Patrik Bajer, Jakub Schader a Jáchym Kaas


Třetligové týmy v Nové Roli 

Novorolští vzpěrači uspořádali první kolo 3. ligy, kde startovali v našem „B“ a „C“ týmu Holub JosefHlaváček Jaroslav, Kotrbatý David, Kanaloš Petr, Mašek Jan, Nový Sebastian, Schader Jakub, Červený Martin, Kuděj Pavel a Šindler Ondřej.

V soutěži je odvedl opět Milan Matějovský.

Oba týmy splnily účel, tedy start juniorů v další soutěži a další návraty na závodní prkna našich „Masters“.

Prvni start prožil David Kotrbatý a jen zranění ho limitovalo k lepšímu výkonu. Konečné šesté respektive sedmé místo je dobrým odrazovým můstek do dalších kol.

Naši borci v konkurenci Vyšehradu, Bohemians Praha „B“, Chebu, Nové Role a Rotavy, určitě svá umístění posunou. Chomutov a Start Plzeň „B“ se k soutěži nedostavil.