Žáci ve vzpěračském dresu Sokolova v osobních rekordech a s limity na MČR

Rotava uspořádala dne 14. 10. poslední kolo ligy mladších a starších žáků družstev. Naši borci opět startovali v dresu SKV Sokolov, kde hostují celou tuto sezónu.

První do soutěže vstoupil Alan Kaas, který překvapil celé soutěžní pole svými výkony ve skoku a hodu, kde předvedl TOP výkony, které podpořil osobními rekordy v trhu i nadhozu. Svým výkonem se kvalifikoval na MČR mladších žáků, kde bude rovněž startovat i s celým družstvem, které celou základní část vyhrálo.

Patrik Bajer nastoupil ke své první soutěži mezi staršími žáky a i on si připsal osobní rekordy s vidinou výrazného zlepšení, jelikož v této kategorii bude startovat ještě příští rok.

Na závěr nastoupil Jáchym Kaas, který opět prokázal, že se na závod umí připravit a jeho osobní rekordy by i jeho měli dostat na MČR starších žáků.