Vzpěrači ve druhé lize šestí

Letošní druholigová sezóna našim vzpěračům nevyšla podle představ. Celkové šesté místo, které nebylo s velkým odstupem za dalšími týmy, není vyloženě zklamáním, ale tým, který před dvěma lety bojoval o postup do první ligy, je zvyklý na lepší umístění.

Na výsledku se velkou měrou podílela absence Gruszky a Brichty ve dvou kolech a zároveň ukončení kariéry Procházky. Při jejich účasti by tým bojoval o nejvyšší mety, tak jak tomu bylo v prvním kole.

Hlavním tahounem v celé lize byl čerstvý Mistr ČR Dominik Sládek, kterého mimo jmenovaných doplnili Tomáš Adámek, Balogh Josef, Jakub Lubelec, Ladislav Podoba, Pavel Kuděj a Michal Šváb, přičemž zejména u mladých závodníků se očekává výrazný progres.

Hlavním trenérem týmu byl Milan Matějovský. Do příštího ročníku mnoho sil a štěstí do bojů o nejvyšší příčky.