Slavoj RG cup

V neděli 22. října uspořádal oddíl Moderní gymnastiky závod společných skladeb, dvojic/trojic a jednotlivkyň.

Za skvělou organizaci skutečně reprezentativní akce patří velký dík „mama gangu“, skupině rodičů, která zásadním způsobem pomohla oddílu akci připravit.

Krásná podzimní akce graficky vyvedená v černé a zlaté barvě byla ozdobena i čtyřmi medailemi zlaté barvy a dvěma stříbrnými, které tímto zůstaly doma.

Nejbližší týdny budou patřit oblastnímu přeboru skladeb a následně Mistrovství ČR. Děvčatům budeme na vrcholných akcích držet palce!

Kategorie jednotlivkyň

1. místo – Karolína Koublová (JUNIORKY B)🥇

1. místo – Elena Beranová (SENIORKY B)🥇

Skladby dvojic a trojic

6. místo – Nina Šuralová a Laura Libuše Lajpoldová (NST)

5. místo Laura Kotorová + Lucie Marešová (JUNIORKY)

2. místo Elena Beranová + Linda Havlicová (SENIORKY) 🥈

Společné skladby

NNML B

5. místo – Julie Davídková, Adina Nová, Nina Řezníková, Evelína Kohoutová

7. místo – Julie Broschardtová, Bronislava Černá, Julie a Johanka Doležalovy, Magdalena Tichotová

NNML A

2. místo – Barbora Matějková, Elen Mila Selzer, Sofie Tůmová, Nikola Kotrčová, Johana Kateřina Červená, Tereza Harmáčková🥈

NML

1. místo – Tereza Šteflíčková, Simona Rozsypalová, Eliška Černá, Sofie Koželuhová, Nikola Broschardtová 🥇

JUNIORKY

1. místo – Lucie Brožková, Kateřina Černá, Adéla Chaloupková, Eva Samková, Anežka Pavelcová, Olesia Bieliaieva 🥇

Během závodu se v exhibičním vystoupení představily Elena Beranová a Lucie Bretšnajdrová.