Kuželkářský sprint nejmladších

Dne 10. 6. vyjely naše Slavojácké nejmladší naděje na kuželnu do Rokycan na Turnaj DDM ve sprintu. 

Samotné zápolení svedlo dohromady starší a mladší žáky, kteří soutěžili v duchu pravidel pro tu či onu kategorií, čímž se smazával věkový rozdíl a rozhodovala vyspělost jednotlivých hráčů.

Po dramatickém boji si palmu vítězství odnesl člen SKK Rokycan Adam Jíša, jenž až na Sudden Victory zdolal našeho Slavojáka Šimona Pomykacze 17:16. Bronz zase vybojoval náš hráč Josef Steinbach, když až na náhlou smrt 15:14 zvítězil nad dalším členem SKK Rokycan. Lukáš Luhan, který s kuželkami začal nedávno, nám udělal radost a skončil na děleném 5-8. místě.

Turnaj měl slušnou sportovní úroveň a u našich hráčů byl vidět pokrok ve hře, což je příslib do budoucna pro náš oddíl kuželek.