I naší mladí lyžaři mají medaili.

Naše lyžařské družstvo předžáků a žáků ve složení Jaromír Eisman, Karina Eismanová, Rozálie Eismanová, Eliška Srbová, Julie Srbová a Anežka Vokáčová se v lednu a začátkem února zúčastnilo závodu ze série Šumavského pohárku a Jihočeského pohárku.

Závody byly bohužel ovlivněny sněhovými podmínkami a v některých tradičních lokalitách jako je Lipno nebo Alpalouka se bohužel nedaly uspořádat. A tak se podařilo zatím sjel jen závody na Špičáku 1x, Javoru 2x a Mitterdorfu 4x.

Naší závodníci dobře bojovali a vyjížděli pěkná místa v první desítce, ale těsně pod stupni vítězů. Julie  4., 5., 6. místo, Eliška 5., 6., 5., 4., 8. místo, Róza 7., 6., 7. místo. Ale v Mitterdorfu se to konečně povedlo a Julie Srbová vyjela 3. místo ve slalomu a dostala se na stupně vítězů.

Závody na Javoru 4. 2. se dojížděly za vydatného deště a tak díky nepříznivým povětrnostním podmínkám se všechny další plánované závody v únoru zrušily.

Bohužel i závod Šumavského pohárku, který měl pořádat náš LO dne 10. 2. 2024. Uvidíme jestli se zima ještě vrátí a naši mladí závodníci budou moci odejet ještě další závody.