Dvojnásobný postup na MČR!

Dne 10. března 2024 se uskutečnil finálový turnaj Poháru mladých nadějí České republiky na kuželně v Olomouci.

Zde bojovalo nejlepších 16 kuželkářek a kuželkářů v kategoriích mladšího a staršího žactva po součtu výsledků 5 turnajů v průběhu sezóny.

Náš slavoják Alan Kaas zahrál slušných 258 dřev a obsadil ve finále 9. místo. Ovšem podle trenéra měl na víc, a po pokažené první dorážce to vypadalo na blamáž. Náš borec se ovšem nevzdal a na druhé dráze ukázal ligový výkon.

V prvním roce v kategorii starších žáků obsadil konečné 10. místo. Umístěním se přímo kvalifikoval na Mistrovství České republiky 2024 do Šanova a také tím zajistil postupové místo na MČR dalšímu slavojákovi Šimonovi Pomykaczovi. To že na mistrovství pojedou dva naši žáci, je historický úspěch našeho klubu! Oběma budeme držet palce!