Bombastický Sládek Mistrem České republiky mužů

Doslova vzpěračská bomba vybuchla na Mistrovství ČR ve vzpírání mužů v Holešově, které se konalo 30. září. Od tohoto data se mezi vzpěračské velikány prestižní supertěžké váhové kategorie zařadil borec Slavoje Plzeň.

Jména jako Pilz, Pšenička, Braum, Nagy, Zubrický, Sobotka, Orság, Kučera, teď doplní Dominik Sládek, který po velmi těžké přípravě právě tuto váhovou kategorii vyhrál a zapsal se tak nejen mezi slavojácké legendy. 

Tento úspěch navíc podtrhuje fakt, že na velkou medaili jsme čekali dvacet let, ale přesto nebo právě proto je tento titul největším individuálním úspěchem našeho oddílu.

Dominik, navíc vynikající atletický vrhač, se v současné době připravuje v Praze s reprezentantem Josefem Kolářem, což mu jistě výrazně prospělo ke zlepšení jeho techniky a pomůže mu k dalšímu rozvoji. 

V sobotní titulové soutěži jej vedli Michal Šváb a Martin Červený, za což jim patří dík.